חיפוי קיר לאמבטיה מעוצבת

אריחי חיפוי קירות לאמבטיה מאפשרים לך לא רק להעניק הגנה מלאה לקירות החלל מרטיבות ועובש אלא גם לשדרג את המראה הכללי של החלל בצורה מיידית.

אריחי החיפוי של Wall Design מאפשרים להעניק לחדר האמבטיה את הטאצ' האישי שלך ולעצב אותו באמצעות חיפויים עמידים, זולים וקלים לתחזוקה. החיפויים של Wall Design מיוצרים בהתאמה אישית וכוללים מגוון אינסופי של מרקמים, טקסטורות או חומרים (בטון אדריכלי, עץ, שיש או MDF) כאשר המטרה שלנו היא להעניק לך תוצאה מושלמת מבחינה עיצובית אשר תחזיק לאורך שנים רבות.

כל פרויקט ב – Wall Design מתחיל במדידה, התאמה ויצירת הדמיה ממוחשבת ברמה פוטוריאליסטית אשר מאפשרת להציג את העבודה "על הנייר" באיכות גבוהה במיוחד. לאחר קבלת האישור הסופי מהלקוח, אריחי החיפוי יוצאים לרצפת הייצור של Wall Design ומתואמת התקנה בבית הלקוח.

חשוב לציין כי כל התהליך נעשה על ידי עובדים ישראליים (כחול-לבן) החל משלבי התכנון ועד שלבי הייצור וההתקנה בבית הלקוח. כל אריחי החיפוי של Wall Design עמידים לנזקי מים/אש, קלים לתחזוקה ובעלי תו תקן ישראלי.

לקבלת פרטים נוספים על חיפוי קיר מעוצב, דקורטיבי וחדשני לאמבטיה שלך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977188 ונשמח לעמוד לרשותך.

דוגמאות לחיפוי קירות אמבטיה אצל לקוחות Wall Design

3
4
5
20
19
22
14
8
9
10
11
12
13
15
17
21

חיפוי קיר לאמבטיה במגוון רחב של צבעים, מרקמים וחומרים (בטון אדריכלי, עץ, שיש או MDF)

הקפדה על הפרטים הקטנים שישדרגו את חדר האמבטיה שלך !

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977188 ונשמח לעמוד לרשותך!